تخریب های شیشه و درمان آن با متدB.M.T

ظرفیت و مسئولیت ( قبله گم کردن )
جولای 4, 2020
چشمه های از جنس نور و رودهای خروشان، همه به بحر و اقیانوسِ لایتناهی می رسند.
جولای 25, 2020

سم الله الرحمن الرحیم

دستور جلسه این هفته :  تخریب های شیشه و درمان آن با متد B M T

از ديدگاه جمعیت نور كه نتيجه تحقيقات و مشاهدات و تجربه‌هاي عيني است، هر ماده اي كه مصرف آن انسان را از تعادل طبيعي خارج كند مستقيماً روي سيستم ایکس X  یا سیستم تولید کننده مخدر های طبیعی بدن اثر مي‌گذارد و باعث تخريب آن ها مي‌شود.

طيف تركيبات مخدرهای طبیعی كه در جسم انسان توليد مي‌شود به قدري گسترده و ناشناخته است كه به اشتباه تصور مي‌شود فقط مرفين يا مشتقات آن روي آن اثر مي‌گذارد هر چند همين موضوع را هم بسياري نمي‌دانند، اما جمعیت نور با اطمينان اين موضوع را ثابت كرده است كه كليه موادي كه انسان را از حالت تعادل طبيعي خارج مي‌كند، شامل هرويين، ترياك، شيره، الكل، حشيش، كراك، شيشه، قرص‌هاي خواب‌، آرامبخش و ضدافسردگي، دیفنوکسیلات ، ترامادول، بروفن، ژلوفن و حتی استامینوفن، كه بدون تجويز پزشك مصرف گردد نيز مستقيماً روي اين سيستم اثر مي‌گذارند و باعث تخريب آن مي‌شوند.

از ديدگاه جمعیت نور شيشه يك ماده مخدر بسيار قوي و خطرناك است و اعتياد آن در مقايسه با مواد مخدر شناخته شده نظير ترياك و هروئين بسيار سنگين‌تر و خطرناكتر است. و به اعتقاد جمعیت نور هر نوع اعتيادي قابل درمان است. در مقاله اصول شناخت اعتیاد (19 اصل؛ آموزش، پیشگیری، درمان) در اصل پانزدهم کاملاً به موضوع آمفتامین (شیشه) مورد کاوش قرار گرفته است که توصیه می شود آن را مطالعه بفرمایید.
هم‌اكنون مصرف‌كنندگان شيشه بسياري در جمعیت نور به درمان قطعي رسيده‌اند. لازم به ذکر است تنها دارویی که می تواند اعتیاد به شیشه را به طور کامل درمان کند، داروی OT یا شربت تریاک است.

يكي از انواع موادمخدر كه امروزه از مواد پر مصرف مي باشد، آيس، شيشه يا كريستال است. اين ماده در بعضی حالات، شكل ظاهري آن شبيه خرده شیشه است و يا تكه‌هاي كوچک يخ، اما بیشتر به صورت دانه های ریز است. اين ماده در اروپا و آمريكا بيشتر به نام آيس شناخته مي‌شود. شابو كه در آسياي جنوب‌شرقي و خاوردور رواج دارد نيز شباهت‌هايي با اين ماده دارد.
مهمترين تركيب اين ماده‌مخدر آمفتامين است.

با گذشت زمان و مشخص شدن عوارض خطرناك اين ماده و اعتياد به آن، كاربر اين ماده به عنوان دارو به تدريج كنار گذاشته شد، اما سوداگران و توليدكنندگان موادمخدر، استفاده از اين ماده را در تهيه موادمخدر در دستور كار خود قرار دادند. شايد اولين و مهمترين ماده‌ مخدري كه از آمفتامين به دست آمد و در سطح وسيع مورد مصرف قرار گرفت اكستازي باشد.

شیشه افیونی ویرانگر است که در قالب‌های مختلف به حریم‌ها تعرض و تخریب‌های غیرقابل‌جبران از خود بر جا می‌گذارد.

ساختار شخصیت یک مصرف‌کنندۀ شیشه کاملاً از تعادل طبیعی خارج شده و رفتارهای عجیب و بسیار نگران‌ کننده از خود نشان می‌دهد و دائماً به دنبال حمایت و تأیید اطرافیان است و اگر این تأیید صورت گیرد کانال ارتباطی بین مصرف‌کننده و خانواده‌اش به وجود می‌آید که باعث نزدیک شدن به مصرف‌کننده و در ادامه نزدیک شدن به درمان او خواهد شد چرا که او به‌ واسطۀ مصرف مواد از حس‌های بیرونی خود استفاده می‌کند و صحنه‌هایی را می‌بیند که ما قادر به دیدن آن نیستیم و مخالفت ما با او فاصلۀ میان ما را بیشتر خواهد کرد. باید کنار او قرار گیریم تا در پروسۀ درمان قرار گیرد. نوعی نبرد سهمگین؛ خانواده‌ها باید دانش کافی نسبت به علم اعتیاد پیدا کنند و همیشه از علوم جلوتر باشند تا دچار ترس و وحشت نشوند و بپذیرند که معادلات روبروی خود را حل کنند زیرا این معادلات هم جزء پازل‌های زندگی‌شان است که قطعاً تا حل نشود تعادل و تعالی حاصل نمی‌شود. از آغاز خلقت تاکنون بشر با سناریوهای فراوانی روبه‌رو می‌شود که جزء بافت زندگی انسان و سیستم کائنات است.

مصرف شیشه بیش از هر نوع ماده مخدر دیگری در مغز تخریب ایجاد می کند. تخریب بیش از حد سیستم های دوپامینرژیک و سروتونینرژیک در بخش های از مغز از جمله هیپوتالاموس، که مرکز کنترل احساسات و نیروی جنسی است، باعث می شود مصرف کنندگان شیشه در دو زمینه یا به قولی در دو فاز اصلی وارد توهم شوند. البته از دید خودشان توهم نیست.

الف : مسایل جنسی و بدبینی شدید نسبت به اطرافیان در این زمینه
ب : احساس تحت نظر بودن
مصرف کنندگان شیشه در این دو زمینه سخت دچار توهم می شوند و بر همین مبنا خطرناکترین رفتارها از آن ها سر می زند.

مواد محرک شیشه با نام علمی متامفتامین باعث افزایش دوپامین در سیستم پاداش مغز که بخش مهمی از مغز است، می‌شود و انسان را از تعادل طبیعی خارج می‌کند و انسان کاملاً در ورطۀ هلاکت قرار می‌گیرد و به‌صورت نامحسوس دست یاری به‌سوی شما دراز می‌کند. اگر شما خانواده‌ها موفق شدید با علم درمان و علم اعتیاد که بدیهی‌ترین و بی‌نظیرترین و قطعی‌ترین روش درمان B.M.T است، دست او را بگیرید و به مرحلۀ درمان برسانید او را از قتل نفس به زندگی دوباره و ساختار تازه‌ای همسو کرده‌اید و چه زیباست پیروزی در نبردی سهمگین که نتیجۀ آن رهایی از بندهای اهریمن است و این همان رسیدن به بندگی است که در کلام الله به اصحاب سابقون اشاره نموده.

بزرگ‌ترین شیطان در درون ماده و گاهی مادیات و جنس مخالف و ماده مخدر و … نهفته است. ابتدا مواد مخدر ریشۀ طبیعی داشتند اما رفته‌رفته مصرف تریاک و حشیش به مصرف مواد روان‌گردان بخصوص شیشه راه یافت که بسیار تأثیرگذار در صور آشکار و اختلال در سیستم عصبی مرکزی و آزاد شدن ناگهانی واسطه‌های شیمیایی (دوپامین) از مغز می‌شود که نتیجۀ آن تحریک سلول‌های مغزی و خلق‌وخوی تهاجمی غیرقابل‌کنترل، افزایش حرکات جسمی، افسردگی، اختلال حرکتی مثل پارکینسون، بیماری اسکیزوفرنی که توهمات بینایی، شنوایی، بدبینی، پرخاشگری و افزایش میل جنسی را به همراه دارد.

مصرف شیشه فرد را در وضعیتی قرار می‌دهد که به علت ترشح زیاد نوروترانسمیترها بعد از زمان کوتاهی انتهای اعصاب مغز تحلیل رفته؛ درنتیجه مغز نمی‌تواند روند طبیعی خود را ادامه دهد و مصرف‌کنندۀ شیشه به خاطر ترس و عوارض ترک شیشه که مربوط به عملکرد مغز است اقدام به سوء مصرف می‌کند (سهمگین‌ترین نبرد میان انسان و ابلیس). علت متفاوت بودن اثرات و تخریب شیشه بر روی افراد به قابلیت و پذیرش فرد مصرف‌کننده ارتباط مستقیم دارد.

 انسان‌ها به میزان عمق تاریکی‌هایی که تجربه می‌کنند می‌توانند و قادر هستند به تزکیه و پالایش و روشنایی دست یابند و در اوج قرار گیرند و به ارتقا برسند. هر چه انسان به سمت روشنایی‌ها حرکت می‌کند دامنۀ اختیارات و انتخابات او گسترده می‌شود و مجبور نمی‌شود فقط در میان دو گزینه قرار گیرد.

در مصرف شیشه مهم‌ترین اتفاقی که می‌افتد به خطر افتادن عملکرد چاکراها و معکوس عملکرد آن‌هاست. به‌طور مثال خواب به بیداری تغییر می‌کند، میل به غذا کم می‌شود چون گیرنده‌ها عمل نمی‌کنند، افسردگی و پرش افکار مشاهده می‌شود و درمجموع آبادی‌ها به خرابی‌ها تبدیل می‌شود.

شفاف‌ترین تصویر مکانیزم شیشه، تصویر یک نبرد سهمگین میان ایادی کفر و اهالی نور است عده‌ای می‌سازند و عده‌ای خراب می‌کنند؛ اما خلق می‌کنند صبر می‌کنند و تفکر می‌کنند حاکمان بر زمین و به نور خواهند رسید.

تاریخچۀ پیدایش شیشه تا تدوین و تئوری متد BMT و روش درمان در جمعیت نور پروسۀ بسیار عظیم و حائز اهمیتی است که باید مورد توجه و بررسی محققین و کاوشگران این عرصه قرار گیرد.

قبل از جنگ جهانی دوم شیشه، به‌ عنوان یک مادۀ محرک و ضد افسردگی میان سربازان توزیع می‌شد تا سطح انرژی آن‌ها بالا برود تا بتوانند چندین روز مشغول جنگ و نبرد باشند و احساس خستگی و خواب نداشته و به مبارزۀ پی‌درپی ادامه دهند. با ظهور انقلاب صنعتی در غرب، متامفتامین از طریق کشورهای آلمان و ژاپن حدود هشتاد سال پیش به سایر کشورها وارد شد.

اما در این بازار آشفته و در دل این تاریکی کشنده، نوری دایره‌وار شعاع اضافه می‌کند و بستری امن را بشارت می‌دهد که ای انسان تو می‌توانی از خاک به افلاک و به زندگی دوباره رهسپار شوی. من آشنایی هستم از وادی محبت که مرهمی را بر روی زخم کشندۀ، شیشه می‌گذارم تا تولد دوبارۀ تو را نظاره‌گر باشم که آن چیزی نیست جز روش درمان B.M.T در سرزمین نور و کتاب محبت؛ دوازده وادی، رهنمایی چگونه زیستن و عبور از منطقه 19 درجه بالای آتش.

 جمعیت نور اعتقاد دارد که هر چیزی که انسان را از حالت تعادل طبیعی خارج کند و بر روی سیستم ایکس او تأثیر بگذارد، خمر می‌گویند در نتیجه مصرف‌کنندگان شیشه تخریب بیشتری نسبت به مصرف‌کنندگان تریاک، شیره و هروئین دارند و راه‌حل درمان آن در سه فاکتور بسیار مهم جسم، روان و جهان‌بینی انجام خواهد گرفت و با استفاده از داروی شفابخش اوتی و در پارامتر زمانی مشخص در قالب پروسۀ درمان قطعیB.M.T. هم‌اكنون مصرف‌كنندگان شيشه بسياري در جمعیت نور به درمان قطعي رسيده‌اند.

تنظیم: گروه کاوشگران جمعیت احیای انسانی نور

مورخ: نوزده هم تیرماه 1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *