راهنمای ویژه تازه واردین

تریاک
فوریه 2, 2019

جمعیت رویش نور سینا

 

جمعيت احياي انساني ( رویش نور سینا)، از سازمان‌هاي مردم نهاد و فعال در حوزه اعتياد و دخانیات و مواد مخدر مي‌باشد كه در سال ۱۳۹۷ بر اساس اصل پذيرفته شده كمك يك فرد رها شده از دام اعتياد، به فرد در حال مصرف مواد مخدر يا معتاد و با رویکرد «بياييد اين آتش ويرانگر را مهار کنيم»، توسط محمد داودی، پایه گذاری و تأسیس شده است. اين سازمان مردمي از بالاترين مرجع سازمان‌هاي مردم نهاد، يعني وزارت کشور، در زمینهٔ كاهش آسيب‌هاي ناشي از مصرف مواد مخدر و دخانیات و اعتياد در اصفهان، داراي پروانه تأسيس و فعاليت مي‌باشد.

 

چنانچه برای شروع درمان اعتیاد خود و یا افراد خانواده نیاز به مشاوره دارید، می توانید با مراجعه به قسمت آدرس دفتر مرکزی جمعیت رویش نور سینا اصفهان  تماس حاصل نمایید.

 

محورهاي فعاليت جمعیت رویش نور سینا عبارت‌اند از: آموزش، پيشگيري، مهار و راهنمايي درمان اعتياد. هدف اصلي جمعیت رویش نور سینا تحقيقات علمي و كاربردي به‌منظور شناخت انسان و مواد مخدر و ارائه طريق به مصرف کنندگان دخانیات و مواد افیونی و خانواده‌هايشان براي رهايي از اعتياد مي‌باشد. جمعیت رویش نور سینا يكي از سازمان‌هاي مردمي فعال در حوزه اعتياد مي‌باشد که به‌صورت رايگان فعاليت می‌کند.

 

ماحصل فعاليت جمعیت رویش نور سینا درمان اعتياد با كمترين درصد عود و همچنين آموزش کمک راهنمای آموزش ديده، جهت راهنمايي رايگان درمان اعتياد مي‌باشد. جمعیت رویش نور سینا درزمینهٔ راهنمايي درمان اعتياد، براي اولین بار پروتکل درمان اين بيماري را به‌صورت كاملاً شفاف و بدون ابهام و تعريف جامع از بيماري اعتياد(دخانیات) تحت عنوان متد  B.M.T  ارائه كرده است كه نتايج آن در عمل بسيار موفقيت‌آميز بوده و مورد تأیید متخصصين و مراكز علمي فعال در حوزه درمان اعتياد قرار گرفته است. جمعیت رویش نور سینا معتقد است بيماري اعتياد کاملاً قابل درمان است به‌گونه‌اي كه پس از درمان و رهايي، کوچک‌ترین علامتي از اعتياد در فرد درمان شده مشاهده نشود. بدون عود و وسوسه استعمال انواع دخانیات (سیگار , قلیان , چپق) و مواد افیونی.

 

كتاب رهایی از منطقه ۱۹ درجه بالای آتش كه تحقيقي است مستند از  مسئله استعمال انواع دخانیات , مواد مخدر و … روش درمان آن ها. تا كنون ۴ بار تجديد چاپ شده و يكي از كتاب‌هاي قوي حوزه اعتياد و درمان آن می‌باشد.مقالات علمي و سي دی‌های آموزشي جمعیت رویش نور سینا نيز كه حاوي جدیدترین اطلاعات و نتايج علمي و تحقيقاتي در حوزه كاهش آسیب‌های ناشي از استعمال انواع دخانیات و مواد مخدر و اعتياد و راهنمايي درمان اعتياد مي‌باشد، در دسترس علاقه‌مندان به درمان اعتیاد قرار دارد.

 

سايت اينترنتي جمعیت رویش نور سینا به  زبان فارسي جديدترين اطلاعات مربوط به استعمال انواع دخانیات و مواد مخدر سنتي و جديد و درمان اعتياد را به مخاطبان خود ارائه مي‌كند. سایت جمعیت رویش نور سینا در سال ۹۷ تاسیس شد.

 

تربيت بدني جمعیت رویش نور سینا در کارگاه های ورزشی صبحگاهی و …فعالیت می نماید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *