کمک من به جمعیت نور و کمک جمعیت به من
دسامبر 30, 2022
نقش نظم و انظباط در سفر و رهایی
ژانویه 9, 2023

بسم الله الرحمن الرحیم

دستور جلسه این هفته شربت اوتی OT

در ابتدا این هفته را به جمعیت نور تبریک می‌گویم و از صمیم قلب بابت کشف درمان اعتیاد و روش بی ام تی و داروی اوتی متشکر و سپاس‌گزاریم؛ امیدوارم با جهانی‌شدن جمعیت نور و درمان اعتیاد انسان‌های زیادی بهترین راه را پیدا کنند و به درمان و تعادل برسند.

اوتی با نام‌های اپیوم تیکنچر، شربت تریاک شناخته‌ شده است؛ که ترکیبات اصلی آن تریاک ۱۰ درصد، الکل طبی ۲۰ درصد و ۷۰ درصد آب مقطر هست. این دارو نتیجه‌ی بیش از ۱۴ سال تلاش و تحقیق بی‌وقفه هست که درمان قطعی هزاران مصرف‌کننده مهر تأییدی بود برای تولید و ورود آن به سیستم دارویی کشور، این دارو شامل ۲۵ نوع آلکالوئیدهای مورد نیاز جسم است؛ که به بازسازی سیستم عصبی و جسم فرد بیمار کمک شایانی می‌کند.

در فرد مصرف‌کننده مواد مخدر بیرونی مثل هروئین، الکل، حشیش و… جایگزین مواد افیونی طبیعی بدن مثل دوپامین، اندورفین و سروتونین می‌شود که این مواد چندین برابر قوی‌تر از مخدرهایی مثل تریاک و شیشه است. برای درمان اعتیاد باید زمان و شرایط لازم را به جسم داد تا به تعادل برسد و با تعادل رسیدن جسم روان شخص نیز به تعادل می‌رسد.

اگر شربت اوتی در زمان و مقدار تعیین‌شده مصرف نشود بسیار تخریب‌کننده است و باعث می‌شود مواد مصرفی فرد بیشتر شود؛ بنابراین درمان اعتیاد با داروی مناسب، زمان مناسب و مقدار مناسب امکان‌پذیر است؛ و هیچ فرقی بین شخصی که دو سال مصرف‌کننده بود با شخصی که چندین سال مصرف‌کننده بوده نیست و زمان برای همه به‌طور یکسان ۱۰ الی ۱۱ ماه هست تا جسم و روان و تا حدودی جهان‌بینی به تعادل برسد.

یکی از موهبت‌های دارو این است که کامل‌ترین، مفیدترین، مؤثرترین و کم تخریب‌ترین دارو برای انواع مواد مخدر یا محرک یا الکل و…هست که مورد استفاده مصرف‌کنندگان قرار گرفته است و نتیجه درست و منطقی در برداشته است؛ و نکته‌ی مهم دیگر خواسته خود شخص است که آیا می‌خواهد درمان شود یا خیر؟ زیرا مکان مقدسی مثل جمعیت نور به همراه راهنمایان و شربت اوتی وجود دارند تا به یک مصرف‌کننده خواستار رهایی کمک کنند تا طعم شیرین رهایی و تعادل را بچشند و همین‌طور نوع نگاه آن‌ها به‌کل هستی نیز تغییر می‌کند و روش درست زندگی کردن را می‌آموزند که این همان آموزش جهان‌بینی است.

روش B.M.T و داروی اوتی برای بسیار از بیماری‌های روان‌تنی مفید و مؤثر است که در زمان خودش کشف خواهد شد و مورداستفاده قرار خواهد گرفت. امیدوارم با کشف دانش‌ها بتوانیم از رنج بشر بکاهیم و در پایان بگویم که این دارو اگرچه تلخ بود اما زندگی بسیاری را شیرین کرد.

تهیه و تنظیم: گروه کاوشگران جمعیت نور

مورخ:چهاردهم دی ماه 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *