هیپوتالاموس (سیستمX ایکس بدن)

علم، سیستم ایکس در جمعیت نور
نوامبر 13, 2021
رابطه یادگیری با معرکه گیری
نوامبر 23, 2021

بنام قدرت مطلق

 پیام استاد: لازمه هستی نظم است. حتی در بی نظمی های که می بینیم نظمِ نهفته ای وجود دارد. هیچ چیز، بی نظم نیست. زندگی، هنر یافتن روزنه ی بیرون آمدن از تاریکی است و همانند صفحه سفید نقاشی است که ما باید بسیار هنرمندانه آن را به تصویر بکشیم، این جهان نیست که باید نظم بگیرد، بلکه جهان عین نظم است، این ما هستیم که باید خود را هماهنگ با این نظم کنیم. پایان

فلسفه سیستم ایکس تا بحال در جهان به صورت ناشناخته بود و به همین دلیل ایکس نامیده شده، ولی در جمعیت نور تا حدودی به قسمت هایی از این سیستم پی برده ایم. به نوعی سیستم ایکس فعالیتها در سیستم خاص بدن یا به عبارتی قراردادها را تعیین می کند چون در جهان فیزیک انسان ها تحت یک سری قراردادها قرار می گیرند .انسان وقتی وارد جسم می شود تابع یکسری قراردادها می شود یعنی به طور مثال فرکانس صدا را از یک حدی بالاتر و از یک حدی پایین تر نباید بشنود، در مورد رنگ ها و نور ها هم به همین صورت است و از یک طیفی بالاتر و پایین تر قادر به دیدن آن ها نیستیم و این ها همه یک قراردادند که انسان تابع این قراردادهاست.

یکی از مشکلاتی که مواد مخدربوجود می آورد، نغز قرارداد هاست. مواد مخدر انسان را از قراردادها خارج می کند مخصوصاً شیشه، باعث می شود صداهایی که انسان نباید بشنود را بشنود، و یا تصاویری را که نباید ببیند، می بیند و انسان را از خط قرمز قراردادها رد می کند . در اینجا کار سیستم ایکس برگرداندن انسان به قراردادهاست و انسان را از یکسری چیزهایی که نباید وارد جسم شود حفاظت می کند.

یکی دیگر از وظایف سیستم ایکس ضد درد بودن آن است. آستانه درد وقتی از یک حدی بالاتر رود سیستم ایکس اقدام می کند و با ترشح مواد بی حسی درد را قابل تحمل می کند.

و یا اینکه وقتی ذخیره جسم انسان رو به اتمام و مغز فرمان خواب می دهد، سیتم ایکس دست به کار شده و مواد بی هوشی را به آرامی ترشح می کند و انسان به خواب می رود و اگر این اتفاق نیفتد انسان نمی تواند بخوابد.

کار دیگر سیستم ایکس ترشحات معده است که اگر از قرارداد خارج شده باشد و بیشتر ازحد طبیعی باشد دچار زخم معده می شویم و اگر کم تر از حد طبیعی باشد، بیماری های دیگری را در پی خواهد داشت.
کنترل عملکرد گوش و شنوایی، سیستم ضد درد، کنترل مقیاس ها و اندازه های جانبی و خیلی مسىولیت ها و وظایف خطیر دیگری بر عهده سیستم ایکس می باشد که هنوز کشف نشده است.

وظیفه هاله ی انسان محافظت انسان از ورود امواج مخرب در درون انسان است. هر چه سیستم ایکس ضعیف تر باشد دامنه محافظت کم تر خواهد بود در نتیجه نفوذ افکار و امواج و اندیشه های منفی، منفی گرایی و حس های منفی شروع می شود.
جمعیت نور بدنبال راه حلی بود تا اعتیاد (درمان انواع دخانیات) را درمان کند و از آنجا که وقتی در صراط مستقیم باشی و تلاش برای رهایی انسان های دردمند و درمانده سرلوحه کارت باشد، به چیزی دست می یابی  که فراتر از چیزی هست که بدنبالش بودی! مثل کسی که می خواست کاغذ را کشف کند ولی لاستیک که بسیار پیچیده تر است را کشف کرد، آقای محمد داودی، کارشناس روانشناسی بدنبال درمان اعتیاد بودنند که سیستم ایکس رامورد مطالعه قرار دادند که علاوه بر درمان اعتیاد بسیاری از بیماری های ناشناخته و مشکلات انسان در آینده این سیستم حل می نماید و علت بسیاری از بیماری ها اختلال در همین سیستم ایکس است.

هیپوتالاموس

هیپوتالاموس ناحیه ای کوچک ولی مهم در وسط مغز انسان است. این عضو نقش مهمی در تولید هورمون و کمک به راه اندازی بسیاری از فرایندهای مهم بدن دارد. هیپوتالاموس در مغز، بین تالاموس و غدد هیپوفیز است. زمانی که هیپوتالاموس به خوبی کار نکند، میتواند طیف وسیعی از بیمار های نادر را در بدن ایجاد کند. آناتومی هیپوتالاموس از سه ناحیه تشکیل شده است.هر کدام هسته های متفاوت از دیگری دارد. این نواحی خوشه هایی از نورون ها هستند که عملکرد حیاتی مانند ترشح هورمون ها را انجام می دهند.

هیپوتالاموس به عنوان یک اتصال دهنده بین غدد درون ریز و سیستم عصبی بدن است و برای رسیدن به آن، در بسیاری از فعالیت های ضروری بدن نقشی مهم ایفا می کند از جمله: *دمای بدن *تشنگی *اشتها و کنترل وزن *احساسات *چرخه خواب *میل جنسی *زایمان *فشار خون و ضربان قلب *ترشح اسید معده *متادل سازی مایعات بدن و…” در حالی که سیستم ها و قسمت های مختلف بدن به مغز سیگنال ارسال می کنند، به هیپوتالاموس نیز هشدار هرگونه عامل برهم زننده تعادل که نیاز به رفع دارد را می دهند. سپس هیپوتالاموس برای متعادل کردن بدن با ترشح هورمون مناسب به داخل جریان خون به آن پاسخ می دهد. یک نمونه از این پاسخ ها، توانایی قابل توجه انسان در حفظ دمای داخلی بدن در 37 درجه سلسیوس است. اگر هیپوتالاموس سیگنالی مبنی بر دمای داخلی کم بدن دریافت کند، بدن با لرزیدن، گرمای خودش را ایجاد می کند. پس به این نتیجه می رسیم که سیستم ایکس بدن فراتر از یک علم است و علمی که تجربه شده باشد سندی است بدون نقض. در کتاب رهایی از منطقه 19 درجه بالای آتش ص 79 آمده: استیل کولین یکی از ناقل های بسیار مهم است که در سیستم بیوشیمی بدن ما نقش و وظایف مهمی بر عهده دارد از جمله برای خواب رفتن، بیدار شدن، آرامش و تمرکز و همچنین در عملکرد قلب نقشی حیاتی را ایفا می کند، نکته مهم اینجاست که نیکوتین سیگار(توتون) در فرایندی ناقل های عصبی و گیرنده های استیل کولینی را اشغال و طی زمان خاصی جایگزین این ناقل ها شده و موجب تخریب توسط مصرف کنندگان سیگار می گردد، توتون عملکرد آنها را از تعادل خارج نموده و حتی علائم خماری جسمی را آشکار می نماید و به قلب که در کهکشان جسممان مرکز هستی است و به طور متوسط در طول یک عمر باید حدواً سه میلیارد بار بتبد و کار پمپاژ خون را انجام دهد، آسیب هایی جدی می رساند. امیدواریم افرادی که برای درمان خود تلاش می نمایند با جمعیت نور آشنا شوند و با پروتکل و روش B.M.T به درمان حقیقی دست یابند.

تهیه و تنظیم: گروه کاوشگران جمعیت نور

مورخ: 26 آبان ماه 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *