دریافت کتاب رهایی از منطقه 19 درجه بالای آتش (چاپ ششم) از نگهبان جمعیت نور سینا S19

نام کتابی است که توسط آقای محمد داودی کارشناس علوم تربیتی  بنیانگذار جمعیت احیای انسانی رویش نور سینا اصفهان و در زمینه راهنمائی درمان اعتیاد در سال 1391نوشته شده است . این کتاب تاکنون به چاپ ششم خود رسیده است.
متون کتاب تحقیقی است مستند از صورت مسئله اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات(سیگار، قلیان، چپق و …) و روش درمان تدریجی (BMT) که تاکنون تعداد بیشماری با آموزش ها و بکارگیری آن توانسته اند به درمان قطعی اعتیاد برسند و می تواند مورد استفاده بیماران انواع مواد مخدر ،  خانواده ها، پزشکان، محققین و پژوهشگران و قضات قرار بگیرد .
کتاب رهایی از منطقه 19 درجه بالای آتش شامل تجربیاتی است که پس از 19 سال اعتیاد مستمر به مواد مخدر و  دخانیات و ترک های گوناگون و بی نتیجه به رشته تحریر درآمده است و در نهایت به خواست خداوند روشی مورد کاوش قرار گرفت که به سهولت قابل استفاده برای انسان هائی است که راه خود را گم کرده اند و هر چه تلاش نموده اند، برای رهائی از اعتیاد راهی پیدا نکرده اند.

 

سلام:

عزیزانی که امکانات مالی و بانکی دارند، شایسته است به ازاء دانلود هر کتاب مبلغ سی ونه هزار تومان (39000 تومان) به

کارت شماره 0771-2480-9981-6037  به نام محمد داودی واریز نمایند و کسانی که امکانات مالی و بانکی ندارند می توانند به صورت رایگان دانلود نمایند.
در ضمن لازم نیست فوری به ازاء دانلود هر کتاب مبلغ آن را پرداخت نمایید، می توانند پس از خواندن چندین باره کتاب و با گذشت زمان، مبالغ آن‌ها را پرداخت نمایید.

با احترام – داودی

 

ردیف نام فایل حجم قیمت
1 رهایی از منطقه 19 درجه بالای آتش (pdf)
( چاپ ششم)
 3mb  39,000

تومان